Z Życia Szkoły - nasze osiągnięcia
Imprezy i uroczystości!
Nasze Przedszkole - Zapraszamy
Zielona Szkoła Junoszyno 2015
Projekt - Już pływam

Konferencja naukowa dla uczczenia 100-lecia Niepodległości

     W piątek, 19 października 2018 roku, w Sali Lustrzanej w Tarnowie odbyła się konferencja naukowa „Wychowanie ku wolności czynnikiem budowania szkoły jako wspólnoty kształcącej dla Niepodległej”. Konferencja została zorganizowana w celu uczczenia setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości oraz zaprezentowania osób i działań realizujących w praktyce cnoty obywatelskie.

Czytaj więcej...

Konkurs plastyczny „Pocztówka okolicznościowa na 100-lecie odzyskania Niepodległości”

        57 uczniów naszej szkoły wzięło udział w szkolnym etapie konkursu plastycznego organizowanego przez Fundację Wspierania Edukacji i Kultury „Synergia” w ramach projektu „Historia zatrzymana w kadrze-edycja 2018”.

Czytaj więcej...

Dzień Papieski

       W dniu 30 października po raz kolejny w naszej szkole odbył się Dzień Papieski. W tym roku towarzyszyło nam hasło "Promieniowanie Ojcostwa".

Czytaj więcej...

PATRIOTYCZNE ŚLUBOWANE I KLASY

 

44769102_294164868088808_7701493810521440256_n_1024x768.jpg

     „Ślubuję być dobrym uczniem…” tak 25 października  br. przyrzekali uczniowie klasy I. Na początku  uroczystości  Pani Dyrektor Elżbieta Malawska -Pajor powitała wszystkich  rodziców, nauczycieli i uczniów. Po odśpiewaniu  hymnu  szkolnego uczniowie klasy I przystąpili do  turnieju  wiedzy i umiejętności jaki poprowadziła  przewodnicząca szkoły Gabriela Socha.

Czytaj więcej...

Zaciąg harcerski

          Przedstawiciele 1. Tarnowskiej Drużyny Harcerzy im. Zawiszy Czarnego - jednostki organizacyjnej Związku Harcerstwa Rzeczpospolitej - w dniu  18 października zorganizowali w naszej szkole zaciąg harcerski.

Czytaj więcej...

Dla nauczycieli

 

epodreczniki.png

edusc.png

bratek.jpg

ja-czytam.png

logo_LS.png

 

     

eko.jpg

 

      

 

Konkursy

 

    
 


 

Dla uczniów

dzieciak.png

 

Osoby online

Odwiedza nas 24 gości oraz 0 użytkowników.