Nasze Przedszkole - Zapraszamy
Z Życia Szkoły - nasze osiągnięcia
Zielona Szkoła Junoszyno 2015
Imprezy i uroczystości!
Projekt - Już pływam

Regulamin Gminnego konkursu komputerowego

               

Regulamin Gminnego Konkursu Informatycznego

 pt. „Moja rodzina i ja jesteśmy patriotami”

 

Szkoła Podstawowa w Stróżach, ogłasza VI edycję konkursu w ramach programu grantowego „mPotęga” pt. „Open Maths”, który został objęty honorowym patronatem przez Burmistrza Miasta i Gminy Zakliczyn pan Dawida Chrobka.

W związku z przypadającą 100 rocznicą Odzyskania przez Polskę Niepodległości temat prac konkursowych jest związany z tematyką szeroko pojmowanego  patriotyzmu.  Konkurs przeznaczony jest wyłącznie dla uczniów klas 6 - 8 szkół podstawowych z terenu Gminy Zakliczyn. Zadaniem uczniów jest wykonanie plakatu w wybranym programie graficznym (dopuszczalne jest również użycie programu Scratch)  na temat „Moja rodzina   i ja jesteśmy patriotami”.

Konkurs będzie składał się z etapu szkolnego oraz gminnego.

 

Etap szkolny

1.     Za przeprowadzenie etapu szkolnego odpowiedzialne są Komisje Szkolne. Etap szkolny odbywa się do 5 grudnia 2018r. Jeśli w danej szkole zgłosi się tylko jeden uczestnik, jest on automatycznie kwalifikowany do etapu gminnego.

2.     Prace powinny być zgodne  z tematyką konkursu i wykonane samodzielnie przez uczniów.

3.     Prace mogą zawierać jedynie jeden fragment grafiki cudzego autorstwa, jednak całość kompozycji oraz pozostałe jej elementy muszą być zaprojektowane samodzielnie przez ucznia.

4.     Do etapu gminnego konkursu przechodzą maksymalnie trzy najlepsze prace z etapu szkolnego tylko w jednej kategorii wiekowej:  Klasy VI-VIII szkoła podstawowa

 

Etap gminny

1       Prace powinny  być wykonane w dowolnym programie graficznym i  przesłane tylko w wersji elektronicznej pod adres e-mailowy   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  do 12 grudnia 2018 r.

2       Prace prosimy  zapisać w  formacie graficznym:  jpg, png, bmp w rozdzielczości 800x600 pikseli. Pliki należy nazwać według następujących zasad: imię i nazwisko ucznia, według wzoru: imię_nazwisko.jpg

3       W treści maila prosimy wpisać imię i nazwisko ucznia, szkoła do której uczęszcza, klasa oraz imię i nazwisko nauczyciela, który koordynował pracę ucznia.

4       Ogłoszenie wyników konkursu odbędzie się w grudniu 2018 r. Lista laureatów zostanie opublikowana na stronie organizatora http://spstroze.pl   oraz stronie www.zakliczyninfo.pl  w Zakliczynie. Prace będą oceniane przez komisję konkursową, powołaną przez organizatora. Autorzy najlepszych prac otrzymają wyróżnienia i nagrody.

5       Warunkiem uczestnictwa w Konkursie jest wypełnienie przez rodzica (prawnego opiekuna) ucznia deklaracji o ochronie i przetwarzaniu danych osobowych ucznia  na potrzeby Konkursu. Deklaracje są przechowywane w dokumentacji szkoły , do której uczęszcza uczeń.

6       Ocenie podlegać będzie :

·        poziom artystyczny

·        wkład pracy

·        zgodność  z tematem konkursu

7       Przesłanie pracy wiąże się z  akceptacja regulaminu i wyrażeniem zgody na                                             publikację danych osobowych dla potrzeb konkursu. Prace nadesłane na konkurs przechodzą na własność Organizatorów . Organizatorzy zastrzegają sobie prawo dowolnego wykorzystania nadesłanych prac w całości lub części.

8       W razie pytań prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny z koordynatorem konkursu:

mgr Joanna Jamka

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel: 788 489 571   

Serdecznie  zapraszamy !!!

mgr Elżbieta Malawska-Pajor

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Stróżach

Dla nauczycieli

 

epodreczniki.png

edusc.png

bratek.jpg

ja-czytam.png

logo_LS.png

 

     

eko.jpg

 

      

 

Konkursy

 

    
 


 

Dla uczniów

dzieciak.png

 

Osoby online

Odwiedza nas 76 gości oraz 0 użytkowników.